איתור נזילות במצלמה טרמית
 25 שנות ניסיון 

למה חשוב לבצע איתור נזילות במהירות?

התחלתם לראות סימני רטיבות על הקירות? חשבון המים עלה בצורה משמעותית בחודשים האחרונים? כל הסימנים האלה מעידים על הימצאותה של נזילה בתוך הבית. אך למרות שהסימנים יכולים להיות מאוד ברורים, יש כאלה שלא מבצעים מיד איתור נזילות מים. ישנם אנשים שמחליטים להשאיר את המצב כמו שהוא, ולחכות שהבעיה תסתדר מעצמה. אך ישנה חשיבות רבה להזמין מומחים לאיתור נזילות מים כמה שיותר מהר. ברגע שאתם מתחילים לראות את הסימנים השונים, מוטב לקרוא לאינסטלטור מיומן. מה תוכלו להרוויח אם תזדרזו להזמין מומחה לאיתור נזילות? אנו ננסה להציג לכם כמה יתרונות בולטים, כאלה שלא ישאירו לכם מקום לסימני שאלה. כי תזכרו שבסוף אתם אלה שיכולים להחליט איך תראה המציאות. אתם אלה שתקבעו – עד כמה תצטרכו לשבור את הראש עם הנזילה.

תימנעו נזק לרהיטים ולציוד

לא כל נזילה יוצאת מכלל שליטה, את זה אתם בוודאי מבינים. אך עדיין יש לא מעט נזילות קטנות שעשויות להפוך להיות לנזילות גדולות ומשמעותיות. לעיתים השינוי מתבצע תוך רגע, מבלי שאתם תהיו ערוכים אליו. אם לא תקראו לאותם מומחים לאיתור נזילות מים בזמן – הנזק עשוי להיות משמעותי. לא מעט מהרהיטים ומהציוד האישי שלכם עלול להיהרס אם לא תעצרו את הנזילה. הרי מיד לאחר האיתור של הנזילה עליכם לקבל גם תיקון שלה.
​​​​​​​


מה זה איתור נזילות במצלה טרמית ?

סביר להניח שלא כולם יודעים מזה, אך צנרת האינסטלציה של הבית/דירה, היא זו שאחראית על אספקת המים לברזים שלכם שנמצאת בתוך הקירות ומתחת למרצפות שלכם.
לעיתים כתוצאה מבלאי טבעי כתוצאה של שנים של שימוש בצנרת היא נוטה לא לעמוד בעומס שמספקים לה במקורות, ועלולה להיסדק ולגרום לנזילות בתוך הקירות ובריצפה. 
ברוב המקרים זה קורה בבתים ישנים שבהם יש צנרת מים ישנה מאד מברזל. אז איך תדעו שיש לכם נזילה ?
סביר להניח שתראו על הקירות בבית כתמי רטיבות, עובש, שינויי של גוון בצבע, וריח רע של טחב.


​​​​​​​

תתפסו את הנזילה בתחילתה

כל הסימנים השונים המופיעים יכולים להתריע לכם על הנזילה עוד בתחילתה. כאשר היא עדיין לא התחילה להיות נזילה שגם עושה נזק משמעותי. חשוב לבצע איתור נזילות ביוב על ידי חברה מקצועית כמה שיותר מהר על מנת שתוכלו להשתלט על הנזילה. לתפוס אותה בזמן, ובכך למנוע ממנה לצאת מכלל שליטה. אל תיתנו לנזילה לתעתע בכם היא עלולה להיות מאוד מאיימת מנקודת מבטכם. אם לא מטפלים בנזילה עוד בתחילת הדרך היא עשויה להביא איתה נזק חסר תקדים.
​​​​​​​

פשרו לכם להיות רגועים

כל זמן שיש לכם נזילה בתוך הבית, יהיה לכם מאוד קשה להיות רגועים. יש כאלה שיתעסקו עם הנזילה כל היום מכיוון שהיא מביאה איתה לא מעט לחץ. לכן לפני שאתם מרימים ידיים ומשלימים עם המצב, אנו מציעים לכם להזמין אינסטלטור. הוא יאתר את הנזילה, וגם יציע לכם כל מיני שיטות שונות לפתור אותה. אחרי שהוא יסיים את הביקור, תדעו כי אתם עם היד על הדופק. תדעו כי אינכם מאפשרים לנזילה לצאת מכלל שליטה.


ייעוץ מקצו​​​​​​​עי ללא עלות

לא איתרנו ! לא שילמת ! 100% הצלחה 

5 שנות אחריות על תיקוני נזילות ופתרון מקיף מהאיתור ועד לתיקון.
מאות לקוחות מרוצים !


איך בוחרים מומחים לאיתור נזילות מים?

  • הניסיון של אותו איש מקצוע אמור להיות הפרמטר הכי חשוב מבחינתכם. ככל שלאיש מקצוע מסוים יש יותר ניסיון, כך הוא יצליח לבצע את המשימה ביעילות. הוא ידע כיצד לתפעל את המכשירים, ובשלב מתקדם גם כיצד לתקן את הנזילה עצמה. ניסיון של 25 שנות ניסיון לאיתור נזילות מים וביוב זה כמובן פרמטר קריטי מנקודת מבטכם האישית.
  • העלויות של השירות גם הם פרמטר שלא תוכלו להישאר אליו אדישים. כמובן שאתם לא יכולים לעשות את הבחירה רק על סמך העלות הכספית. איתור נזילות ביוב צריך להתבצע במקצועיות, אפילו אם הוא יהיה מעט יקר. אך תבחנו כל הזמן שיש לכם אפשרות לשמור על התקציב שאותו הקצבתם לעצמכם מראש. כך לא תכניסו את עצמכם אל תוך בור ללא תחתית.
  • הפרמטר האחרון שגם הוא מאוד חשוב הוא כמובן הזמינות של אותם מומחים לאיתור נזילות מים. כמו שהסברנו במאמר ישנו צורך לבצע את התיקון במהירות, ולאתר את הנזילה בזמן. אם אותם אנשי מקצוע לא יהיו זמינים להגיע אליכם באופן מידיי – אתם עלולים לפספס את הטיימינג המתאים. לכן תבחנו את הזמינות מבעוד מועד.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק